Продукція > NEXPERIA > PESD15VR1BSFYL
PESD15VR1BSFYL
PESD15VR1BSFYL Nexperia
pesd15vr1bsf_sds.pdf
Виробник: Nexperia
ESD Suppressor TVS Bi-Dir 15V 2-Pin DSN T/R
на замовлення 26980 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 15VWM DSN06032, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Applications: HDMI, Telecom, USB, Capacitance @ Frequency: 0.11pF @ 1MHz, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max), Supplier Device Package: DSN0603-2, Bidirectional Channels: 1, Power Line Protection: No.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PESD15VR1BSFYL PESD15VR1BSFYL Виробник : Nexperia pesd15vr1bsf_sds.pdf ESD Suppressor TVS Bi-Dir 15V 2-Pin DSN T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: HDMI, Telecom, USB
Capacitance @ Frequency: 0.11pF @ 1MHz
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max)
Supplier Device Package: DSN0603-2
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Мінімальне замовлення: 22
Мінімальне замовлення: 22
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener