PESD16VV1BSFYL
PESD16VV1BSFYL Nexperia USA Inc.
PESD16VV1BSF.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: TVS DIODE 16VWM 40.5VC DSN06032
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 6.5pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.3A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 16V (Max)
Supplier Device Package: DSN0603-2
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 16.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 40.5V (Typ)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
на замовлення 3835 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 16VWM 40.5VC DSN06032, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 6.5pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.3A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 16V (Max), Supplier Device Package: DSN0603-2, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 16.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 40.5V (Typ), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PESD16VV1BSFYL PESD16VV1BSFYL Виробник : Nexperia PESD16VV1BSF.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes ESD 16V BI
на замовлення 528 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1