PESD1V2Y1BSFYL
PESD1V2Y1BSFYL Nexperia USA Inc.
PESD1V2Y1BSF_SDS.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: TVS DIODE 1.2VWM DSN0603-2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: Telecom
Capacitance @ Frequency: 0.26pF @ 1MHz
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 1.2V
Supplier Device Package: DSN0603-2
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 3.4V
Power Line Protection: No
Part Status: Active
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: TVS DIODE 1.2VWM DSN0603-2, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Applications: Telecom, Capacitance @ Frequency: 0.26pF @ 1MHz, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 1.2V, Supplier Device Package: DSN0603-2, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 3.4V, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: Telecom
Bidirectional Channels: 1