Продукція > NEXPERIA > PESD24VF1BBSFYL
PESD24VF1BBSFYL
PESD24VF1BBSFYL Nexperia
PESD24VF1BBSF.pdf
Виробник: Nexperia
ESD Protection Diodes / TVS Diodes Extremely low capacitance bidirectional ESD protection diode
на замовлення 8969 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PESD24VF1BBSF/SOD962-2/SOD962-, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Applications: HDMI, Telecom, USB, Capacitance @ Frequency: 0.21pF @ 1MHz, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max), Supplier Device Package: DSN0603-2, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 25V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 20.5V (Typ), Power Line Protection: No.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Applications: HDMI, Telecom, USB
Capacitance @ Frequency: 0.21pF @ 1MHz
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max)
Supplier Device Package: DSN0603-2
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 25V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 20.5V (Typ)
Power Line Protection: No
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
PESD24VF1BBSFYL PESD24VF1BBSFYL Виробник : NEXPERIA 4002322.pdf Description: NEXPERIA - PESD24VF1BBSFYL - ESD-Schutzbaustein, 20.5 V, DSN0603, 2 Pin(s)
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
euEccn: NLR
hazardous: false
Begrenzungsspannung Vc, max.: 20.5V
Betriebsspannung: -
rohsPhthalatesCompliant: YES
Verlustleistung Pd: -
usEccn: EAR99
Produktpalette: -
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Мінімальне замовлення: 36
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: DSN0603
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Verlustleistung Pd: -
euEccn: NLR
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
Betriebsspannung: -
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Мінімальне замовлення: 36
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 25V