PESD24VV2BTR
PESD24VV2BTR Nexperia USA Inc.
PESD24VV2BT.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: TVS DIODE 24VWM 42VC TO236AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA)
Applications: Telecom
Capacitance @ Frequency: 14pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.5A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max)
Supplier Device Package: TO-236AB
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 25.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42V
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: TVS DIODE 24VWM 42VC TO236AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA), Applications: Telecom, Capacitance @ Frequency: 14pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.5A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max), Supplier Device Package: TO-236AB, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 25.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42V, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: Telecom
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
PESD24VV2BTR PESD24VV2BTR Виробник : Nexperia PESD24VV2BT.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes ESD 24V BI
Мінімальне замовлення: 10
PESD24VV2BTR PESD24VV2BTR Виробник : Nexperia pesd24vv2bt.pdf ESD Suppressor TVS Bi-Dir 24V 3-Pin SOT-23 T/R