Продукція > NEXPERIA > PESD2CANFD72VT-QR
PESD2CANFD72VT-QR
PESD2CANFD72VT-QR NEXPERIA
PESD2CANFD72VT-Q.pdf
Виробник: NEXPERIA
Description: NEXPERIA - PESD2CANFD72VT-QR - ESD-Schutzbaustein, 120 V, SOT-23, 3 Pin(s), 72 V
euEccn: NLR
isCanonical: N
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 2930 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PESD2CANFD72VT-Q/SOT23/TO-236A, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA), Applications: CAN, Capacitance @ Frequency: 2.8pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.9A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 72V (Max), Supplier Device Package: TO-236AB, Bidirectional Channels: 2, Voltage - Breakdown (Min): 74V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 93V (Typ), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PESD2CANFD72VT-QR PESD2CANFD72VT-QR Виробник : Nexperia PESD2CANFD72VT-Q.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes ESD 24V SOT23
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA)
Applications: CAN
Capacitance @ Frequency: 2.8pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.9A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 72V (Max)
Supplier Device Package: TO-236AB
Bidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 74V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 93V (Typ)
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 190 шт:
Мінімальне замовлення: 9
PESD2CANFD72VT-QR PESD2CANFD72VT-QR Виробник : NEXPERIA PESD2CANFD72VT-Q.pdf Description: NEXPERIA - PESD2CANFD72VT-QR - ESD-Schutzbaustein, 120 V, SOT-23, 3 Pin(s), 72 V
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SOT-23
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
euEccn: NLR
Begrenzungsspannung Vc, max.: 120V
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: AEC-Q101
Betriebsspannung: 72V
Anzahl der Pins: 3Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 14
PESD2CANFD72VT-QR PESD2CANFD72VT-QR Виробник : Nexperia pesd2canfd72vtq.pdf ESD Suppressor TVS Bi-Dir 72V 3-Pin SOT-23 Automotive AEC-Q101
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: CAN
Bidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 74V