PESD2IVN27-TR Nexperia
Написати відгук
Description: TVS DIODE 27VWM 45VC TO236AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA), Applications: CAN, Capacitance @ Frequency: 13pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 27V (Max), Supplier Device Package: TO-236AB, Bidirectional Channels: 2, Voltage - Breakdown (Min): 28V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45V, Power Line Protection: No, Part Status: Active, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ESD Suppressor TVS Bi-Dir 27V 3-Pin SOT-23 T/R Automotive AEC-Q101 |
на замовлення 3000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
на замовлення 1386000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
ESD Suppressor Diode TVS Bi-Dir 27V 45Vc Automotive AEC-Q101 3-Pin SOT-23 T/R |
PESD2IVN27-TR | Виробник : Nexperia USA Inc. |
Description: TVS DIODE 27VWM 45VC TO236ABPackaging: Bulk Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Mounting Type: Surface Mount Type: Zener Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA) Applications: CAN Capacitance @ Frequency: 13pF @ 1MHz Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3A (8/20µs) Voltage - Reverse Standoff (Typ): 27V (Max) Supplier Device Package: TO-236AB Bidirectional Channels: 2 Voltage - Breakdown (Min): 28V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45V Power Line Protection: No Grade: Automotive Qualification: AEC-Q101 |
Description: TVS DIODE 27VWM 45VC TO236ABPackaging: Cut Tape (CT) Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Mounting Type: Surface Mount Type: Zener Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA) Applications: CAN Capacitance @ Frequency: 13pF @ 1MHz Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3A (8/20µs) Voltage - Reverse Standoff (Typ): 27V (Max) Supplier Device Package: TO-236AB Bidirectional Channels: 2 Voltage - Breakdown (Min): 28V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45V Power Line Protection: No Part Status: Active Grade: Automotive Qualification: AEC-Q101 |
ESD Suppressors / TVS Diodes PESD2IVN27-T TO-236AB |
товару немає в наявності |
товару немає в наявності |