PESD30VF1BSFYL
PESD30VF1BSFYL Nexperia USA Inc.
PESD30VF1BSF.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: TVS DIODE 30VWM 20.5VC DSN06032
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Applications: HDMI, Telecom, USB
Capacitance @ Frequency: 0.19pF @ 1MHz
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V (Max)
Supplier Device Package: DSN0603-2
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 31V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 20.5V (Typ)
Power Line Protection: No
на замовлення 1695 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 30VWM 20.5VC DSN06032, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Applications: HDMI, Telecom, USB, Capacitance @ Frequency: 0.19pF @ 1MHz, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V (Max), Supplier Device Package: DSN0603-2, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 31V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 20.5V (Typ), Power Line Protection: No.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PESD30VF1BSFYL PESD30VF1BSFYL Виробник : Nexperia PESD30VF1BSF.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes ESD 30V BI
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 31V