Продукція > NEXPERIA > PESD32VF1BLS-QYL
PESD32VF1BLS-QYL
PESD32VF1BLS-QYL NEXPERIA
3937071.pdf
Виробник: NEXPERIA
Description: NEXPERIA - PESD32VF1BLS-QYL - ESD-Schutzbaustein, 21.5 V, SOD-882, 2 Pin(s), PESD Series
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SOD-882
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Verlustleistung Pd: -
euEccn: NLR
Begrenzungsspannung Vc, max.: 21.5V
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: AEC-Q101
Betriebsspannung: -
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: PESD Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 9270 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 32VWM 21.5V DFN1006BD2, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-882, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA), Capacitance @ Frequency: 0.28pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 16A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 32V (Max), Supplier Device Package: DFN1006BD-2, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 33V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.5V (Typ), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PESD32VF1BLS-QYL PESD32VF1BLS-QYL Виробник : Nexperia PESD32VF1BLS-Q.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes ESD 32V BI
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
PESD32VF1BLS-QYL PESD32VF1BLS-QYL Виробник : NEXPERIA 3937071.pdf Description: NEXPERIA - PESD32VF1BLS-QYL - ESD-Schutzbaustein, 21.5 V, SOD-882, 2 Pin(s), PESD Series
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SOD-882
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Verlustleistung Pd: -
euEccn: NLR
Betriebsspannung: -
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: PESD Series
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Мінімальне замовлення: 21
PESD32VF1BLS-QYL PESD32VF1BLS-QYL Виробник : Nexperia USA Inc. PESD32VF1BLS-Q.pdf Description: TVS DIODE 32VWM 21.5V DFN1006BD2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-882
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA)
Capacitance @ Frequency: 0.28pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 16A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 32V (Max)
Supplier Device Package: DFN1006BD-2
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 33V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.5V (Typ)