Продукція > NEXPERIA > PESD3V3HS2-SFYL
PESD3V3HS2-SFYL
PESD3V3HS2-SFYL Nexperia
pesd3v3hs2-sf.pdf
Виробник: Nexperia
ESD Suppressor TVS Bi-Dir 3.3V 2-Pin DSN T/R
на замовлення 99000 шт:
Написати відгук
Description: TVS DIODE 3.3VWM 4VC DSN06032, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Applications: Telecom, Capacitance @ Frequency: 0.8pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 11A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 3.3V (Max), Supplier Device Package: DSN0603-2, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 6.6V (Typ), Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 4V, Power Line Protection: No.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Applications: Telecom
Capacitance @ Frequency: 0.8pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 11A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 3.3V (Max)
Supplier Device Package: DSN0603-2
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 6.6V (Typ)
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 4V