Продукція > NEXPERIA > PESD42VS2UTR
PESD42VS2UTR
PESD42VS2UTR Nexperia
PESD42VS2UT-1545543.pdf
Виробник: Nexperia
ESD Protection Diodes / TVS Diodes PESD42VS2UT/SOT23/TO-236AB
на замовлення 15684 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 42VWM 95VC TO236AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 17pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.8A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 42V (Max), Supplier Device Package: TO-236AB, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 46.1V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 95V, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції PESD42VS2UTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 17pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.8A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 42V (Max)
Supplier Device Package: TO-236AB
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 46.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 95V
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1