Продукція > NEXPERIA > PESD5V5HS2-SFYL
PESD5V5HS2-SFYL
PESD5V5HS2-SFYL Nexperia
pesd5v5hs2-sf.pdf
Виробник: Nexperia
ESD Suppressor TVS Bi-Dir 5.5V 2-Pin DSN T/R
на замовлення 117000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 5.5VWM DSN06032, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Applications: Telecom, Capacitance @ Frequency: 0.45pF @ 1MHz (Max), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5.5A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 5.5V (Max), Supplier Device Package: DSN0603-2, Bidirectional Channels: 1, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PESD5V5HS2-SFYL PESD5V5HS2-SFYL Виробник : Nexperia pesd5v5hs2-sf.pdf ESD Suppressor TVS Bi-Dir 5.5V 2-Pin DSN T/R
Кількість Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Applications: Telecom
Capacitance @ Frequency: 0.45pF @ 1MHz (Max)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5.5A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 5.5V (Max)
Supplier Device Package: DSN0603-2
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Мінімальне замовлення: 15
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: Telecom