Продукція > NEXPERIA > PESD7V1R1BDSFYL
PESD7V1R1BDSFYL
PESD7V1R1BDSFYL Nexperia
PESD7V1R1BDSF_SDS.pdf
Виробник: Nexperia
ESD Protection Diodes / TVS Diodes Extremely low clamping bidirectional ESD protection diode
на замовлення 8905 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TREOS HIGH-SPEED PROTECTION, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Applications: HDMI, Telecom, USB, Capacitance @ Frequency: 0.13pF @ 1MHz, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 7.1V (Max), Supplier Device Package: DSN0603-2, Bidirectional Channels: 1, Power Line Protection: No.
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: HDMI, Telecom, USB
Capacitance @ Frequency: 0.13pF @ 1MHz
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 7.1V (Max)
Supplier Device Package: DSN0603-2
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener