Продукція > C&B/RESI > PEWM2726F1L00K9
PEWM2726F1L00K9
PEWM2726F1L00K9 C&B/RESI
PEWM2726.pdf
Виробник: C&B/RESI
Description: 0.001 OHM 1% 7W 100PPM/C
Power (Watts): 7W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Strip, C Bend
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.272" L x 0.260" W (6.90mm x 6.60mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -55°C ~ 170°C
Number of Terminations: 4
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.132" (3.35mm)
Resistance: 1 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0.001 OHM 1% 7W 100PPM/C, Power (Watts): 7W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Strip, C Bend, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.272" L x 0.260" W (6.90mm x 6.60mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -55°C ~ 170°C, Number of Terminations: 4, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.132" (3.35mm), Resistance: 1 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PEWM2726F1L00K9 PEWM2726F1L00K9 Виробник : C&B/RESI PEWM2726.pdf Description: 0.001 OHM 1% 7W 100PPM/C
Power (Watts): 7W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Strip, C Bend
Composition: Metal Element
Number of Terminations: 4
Supplier Device Package: SMD
Resistance: 1 mOhms