Продукція > ELITE > PF0J222MNN1020
PF0J222MNN1020
PF0J222MNN1020 Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 2200uF; 6.3VDC; Ø10x20mm; Pitch: 5mm
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 2.2mF
Operating voltage: 6.3V DC
Body dimensions: Ø10x20mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -40...105°C
Height: 20mm
Diameter: 10mm
Manufacturer series: PF
Mounting: THT
Terminal pitch: 5mm
на замовлення 420 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 2200uF; 6.3VDC; Ø10x20mm; Pitch: 5mm, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 2.2mF, Operating voltage: 6.3V DC, Body dimensions: Ø10x20mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -40...105°C, Height: 20mm, Diameter: 10mm, Manufacturer series: PF, Mounting: THT, Terminal pitch: 5mm.