Продукція > ELITE > PF0J332MNN1220
PF0J332MNN1220
PF0J332MNN1220 Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 3300uF; 6.3VDC; Ø12.5x20mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 3.3mF
Operating voltage: 6.3V DC
Body dimensions: Ø12.5x20mm
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: PF
Height: 20mm
Diameter: 12.5mm
на замовлення 4145 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 33
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 3300uF; 6.3VDC; Ø12.5x20mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 3.3mF, Operating voltage: 6.3V DC, Body dimensions: Ø12.5x20mm, Terminal pitch: 5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: PF, Height: 20mm, Diameter: 12.5mm.