Продукція > ELITE > PF1A102MNN1016
PF1A102MNN1016
PF1A102MNN1016 Elite
ELITE-PF.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1000uF; 10VDC; Ø10x16mm; Pitch: 5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 1mF
Operating voltage: 10V DC
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -40...105°C
Diameter: 10mm
Body dimensions: Ø10x16mm
Terminal pitch: 5mm
Manufacturer series: PF
Height: 16mm
на замовлення 2620 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 70
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1000uF; 10VDC; Ø10x16mm; Pitch: 5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 1mF, Operating voltage: 10V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -40...105°C, Diameter: 10mm, Body dimensions: Ø10x16mm, Terminal pitch: 5mm, Manufacturer series: PF, Height: 16mm.