Продукція > ELITE > PF1A222MNN1220
PF1A222MNN1220
PF1A222MNN1220 Elite
ELITE-PF.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 2200uF; 10VDC; Ø12.5x20mm; Pitch: 5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 2.2mF
Operating voltage: 10V DC
Body dimensions: Ø12.5x20mm
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Height: 20mm
Diameter: 12.5mm
Manufacturer series: PF
Service life: 2000h
на замовлення 465 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 33
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 2200uF; 10VDC; Ø12.5x20mm; Pitch: 5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 2.2mF, Operating voltage: 10V DC, Body dimensions: Ø12.5x20mm, Terminal pitch: 5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Height: 20mm, Diameter: 12.5mm, Manufacturer series: PF, Service life: 2000h.