Продукція > ELITE > PF1C102MNN1020
PF1C102MNN1020
PF1C102MNN1020 Elite
ELITE-PF.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1000uF; 16VDC; Ø10x20mm; Pitch: 5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 1mF
Operating voltage: 16V DC
Body dimensions: Ø10x20mm
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Height: 20mm
Diameter: 10mm
Service life: 2000h
Manufacturer series: PF
на замовлення 5560 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1000uF; 16VDC; Ø10x20mm; Pitch: 5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 1mF, Operating voltage: 16V DC, Body dimensions: Ø10x20mm, Terminal pitch: 5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Height: 20mm, Diameter: 10mm, Service life: 2000h, Manufacturer series: PF.