Продукція > ELITE > PF1C471MNN1012
PF1C471MNN1012
PF1C471MNN1012 Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 470uF; 16VDC; Ø10x12.5mm; Pitch: 5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 470µF
Operating voltage: 16V DC
Body dimensions: Ø10x12.5mm
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Height: 12.5mm
Diameter: 10mm
Manufacturer series: PF
Service life: 2000h
на замовлення 4810 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 70
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 470uF; 16VDC; Ø10x12.5mm; Pitch: 5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 470µF, Operating voltage: 16V DC, Body dimensions: Ø10x12.5mm, Terminal pitch: 5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Height: 12.5mm, Diameter: 10mm, Manufacturer series: PF, Service life: 2000h.