Продукція > ELITE > PF1E101MNN6311U
PF1E101MNN6311U
PF1E101MNN6311U Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 25VDC; Ø6.3x11mm; Pitch: 2.5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 100µF
Operating voltage: 25V DC
Body dimensions: Ø6.3x11mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: PF
Height: 11mm
Diameter: 6.3mm
Service life: 2000h
Terminal pitch: 2.5mm
на замовлення 57740 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 140
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 25VDC; Ø6.3x11mm; Pitch: 2.5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 100µF, Operating voltage: 25V DC, Body dimensions: Ø6.3x11mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: PF, Height: 11mm, Diameter: 6.3mm, Service life: 2000h, Terminal pitch: 2.5mm.