Продукція > ELITE > PF1E332MNN1625
PF1E332MNN1625
PF1E332MNN1625 Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 3300uF; 25VDC; Ø16x31.5mm; ±20%; PF
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 3.3mF
Operating voltage: 25V DC
Body dimensions: Ø16x31.5mm
Terminal pitch: 7.5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: PF
Height: 31.5mm
Diameter: 16mm
на замовлення 1510 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 3300uF; 25VDC; Ø16x31.5mm; ±20%; PF, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 3.3mF, Operating voltage: 25V DC, Body dimensions: Ø16x31.5mm, Terminal pitch: 7.5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: PF, Height: 31.5mm, Diameter: 16mm.