PF1H101MPN0812
PF1H101MPN0812 Chinsan (Elite)
PF%20Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 50 V
Impedance: 1.09 Ohms
Ripple Current @ Low Frequency: 210 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 315 mA @ 100 kHz
на замовлення 960 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 50 V, Impedance: 1.09 Ohms, Ripple Current @ Low Frequency: 210 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 315 mA @ 100 kHz.
Інші пропозиції PF1H101MPN0812
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PF1H101MPN0812 PF1H101MPN0812 Виробник : Chinsan (Elite) PF%20Series.pdf Description: CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL TH
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 50 V
Impedance: 1.09 Ohms