Продукція > ELITE > PF1H221MNN1016
PF1H221MNN1016
PF1H221MNN1016 Elite
ELITE-PF.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 220uF; 50VDC; Ø10x16mm; Pitch: 5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 220µF
Operating voltage: 50V DC
Body dimensions: Ø10x16mm
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: PF
Height: 16mm
Diameter: 10mm
на замовлення 1420 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 220uF; 50VDC; Ø10x16mm; Pitch: 5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 220µF, Operating voltage: 50V DC, Body dimensions: Ø10x16mm, Terminal pitch: 5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: PF, Height: 16mm, Diameter: 10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PF1H221MNN1016 Виробник : Elite ELITE-PF.pdf Конденсатор електролітичний радіальний, С = 220 мкФ, U, В = 50, Розм = 10 х 16 мм, Точн., % = 20, Крок, мм = 5, Тексп, °C = -40...+105,... Група товару: Конденсатори Корпус: 10x16mm Од. вим: шт