Продукція > ELITE > PF1H332MNN1836
PF1H332MNN1836
PF1H332MNN1836 Elite
ELITE-PF.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 3300uF; 50VDC; Ø18x36mm; Pitch: 7.5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 3.3mF
Operating voltage: 50V DC
Body dimensions: Ø18x36mm
Terminal pitch: 7.5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: PF
Height: 36mm
Diameter: 18mm
на замовлення 2585 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 3300uF; 50VDC; Ø18x36mm; Pitch: 7.5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 3.3mF, Operating voltage: 50V DC, Body dimensions: Ø18x36mm, Terminal pitch: 7.5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: PF, Height: 36mm, Diameter: 18mm.