Продукція > ELITE > PF1H470MNN6311U
PF1H470MNN6311U
PF1H470MNN6311U Elite
ELITE-PF.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 47uF; 50VDC; Ø6.3x11mm; Pitch: 2.5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 47µF
Operating voltage: 50V DC
Body dimensions: Ø6.3x11mm
Terminal pitch: 2.5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Height: 11mm
Diameter: 6.3mm
Manufacturer series: PF
Service life: 2000h
на замовлення 19751 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 130
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 47uF; 50VDC; Ø6.3x11mm; Pitch: 2.5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 47µF, Operating voltage: 50V DC, Body dimensions: Ø6.3x11mm, Terminal pitch: 2.5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Height: 11mm, Diameter: 6.3mm, Manufacturer series: PF, Service life: 2000h.