Продукція > ELITE > PF1J102MNN1625
PF1J102MNN1625
PF1J102MNN1625 Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1000uF; 63VDC; Ø16x25mm; Pitch: 7.5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 1mF
Operating voltage: 63V DC
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -40...105°C
Diameter: 16mm
Body dimensions: Ø16x25mm
Terminal pitch: 7.5mm
Manufacturer series: PF
Height: 25mm
на замовлення 5544 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1000uF; 63VDC; Ø16x25mm; Pitch: 7.5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 1mF, Operating voltage: 63V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -40...105°C, Diameter: 16mm, Body dimensions: Ø16x25mm, Terminal pitch: 7.5mm, Manufacturer series: PF, Height: 25mm.