Продукція > ELITE > PF1J220MNN0511U
PF1J220MNN0511U
PF1J220MNN0511U Elite
ELITE-PF.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 63VDC; Ø5x11mm; Pitch: 2mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Operating temperature: -40...105°C
Tolerance: ±20%
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 63V DC
Mounting: THT
Body dimensions: Ø5x11mm
Diameter: 5mm
Height: 11mm
Manufacturer series: PF
Terminal pitch: 2mm
Service life: 2000h
на замовлення 33949 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 63VDC; Ø5x11mm; Pitch: 2mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Operating temperature: -40...105°C, Tolerance: ±20%, Capacitance: 22µF, Operating voltage: 63V DC, Mounting: THT, Body dimensions: Ø5x11mm, Diameter: 5mm, Height: 11mm, Manufacturer series: PF, Terminal pitch: 2mm, Service life: 2000h.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PF1J220MNN0511U Виробник : Elite ELITE-PF.pdf Конденсатор електролітичний радіальний, С = 22 мкФ, U, В = 63, Розм = 6,3 x 11 мм, Точн., % = 20, Ir = 85 мА, Крок, мм = 2, Тексп, °C = -40...+105, Термін експл., г @ T,°C = 2000 @ 105,... Група товару: Конденсатори Корпус: 5x11mm Од. вим: шт