Продукція > ELITE > PF1J681MNN1625
PF1J681MNN1625
PF1J681MNN1625 Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 680uF; 63VDC; Ø16x35.5mm; ±20%; 2000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 680µF
Operating voltage: 63V DC
Body dimensions: Ø16x35.5mm
Terminal pitch: 7.5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Height: 35.5mm
Diameter: 16mm
Service life: 2000h
Manufacturer series: PF
на замовлення 378 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 680uF; 63VDC; Ø16x35.5mm; ±20%; 2000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 680µF, Operating voltage: 63V DC, Body dimensions: Ø16x35.5mm, Terminal pitch: 7.5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Height: 35.5mm, Diameter: 16mm, Service life: 2000h, Manufacturer series: PF.