Продукція > ELITE > PF1V472MNN1830
PF1V472MNN1830
PF1V472MNN1830 Elite
ELITE-PF.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 4700uF; 35VDC; Ø18x30mm; Pitch: 7.5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 4.7mF
Operating voltage: 35V DC
Terminal pitch: 7.5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -40...105°C
Body dimensions: Ø18x30mm
Height: 30mm
Diameter: 18mm
Manufacturer series: PF
на замовлення 6565 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 4700uF; 35VDC; Ø18x30mm; Pitch: 7.5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 4.7mF, Operating voltage: 35V DC, Terminal pitch: 7.5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -40...105°C, Body dimensions: Ø18x30mm, Height: 30mm, Diameter: 18mm, Manufacturer series: PF.