PF22000T12BK230 Hammond Manufacturing
pf11
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: FAN EXHAUST 230V 18W BLACK
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.71" L x 5.71" W x 2.95" H (145.0mm x 145.0mm x 75.0mm)
Voltage - Input: 230VAC
Type: Fan
Specifications: Fan, AC, Square, 28 CFM
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN EXHAUST 230V 18W BLACK, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.71" L x 5.71" W x 2.95" H (145.0mm x 145.0mm x 75.0mm), Voltage - Input: 230VAC, Type: Fan, Specifications: Fan, AC, Square, 28 CFM.
Інші пропозиції PF22000T12BK230
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PF22000T12BK230 PF22000T12BK230 Виробник : Hammond pf11.pdf Blowers And Fans Filter Fans With 23Vac For Enclosure
товару немає в наявності
PF22000T12BK230 PF22000T12BK230 Виробник : Hammond Manufacturing pf11-962361.pdf AC Fans 38 CFM Filter Fan, 230V N12 - Black