PF22000T12BK24
PF22000T12BK24 Hammond Manufacturing
pf11.pdf
Виробник: Hammond Manufacturing
AC Fans 38CFM Filter Fan, 24VDC N12 - Black
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN EXHAUST 24V 5W BLACK, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.71" L x 5.71" W x 2.72" H (145.0mm x 145.0mm x 69.0mm), Voltage - Input: 24VDC, Type: Fan, Specifications: Fan, DC, Square, 28 CFM, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PF22000T12BK24 PF22000T12BK24 Виробник : Hammond pf11.pdf Dc Fan Axial Ball Bearing 24V 38Cfm For Enclosure
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
PF22000T12BK24 Виробник : Hammond Manufacturing pf11 Description: FAN EXHAUST 24V 5W BLACK
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.71" L x 5.71" W x 2.72" H (145.0mm x 145.0mm x 69.0mm)
Voltage - Input: 24VDC
Type: Fan
Specifications: Fan, DC, Square, 28 CFM
Part Status: Active
на замовлення 34 шт: