PF2472-20KF1
PF2472-20KF1 Riedon products by Bourns
pf2472.pdf?sfvrsn=5d622ef6_5
Виробник: Riedon products by Bourns
Description: RES 20K OHM 1% 100W TO247
Power (Watts): 100W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-2
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.630" L x 0.189" W (16.00mm x 4.80mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: TO-247
Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm)
Resistance: 20 kOhms
на замовлення 2278 шт:
Написати відгук
Description: RES 20K OHM 1% 100W TO247, Power (Watts): 100W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety, Packaging: Tube, Package / Case: TO-247-2, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.630" L x 0.189" W (16.00mm x 4.80mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: TO-247, Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm), Resistance: 20 kOhms.
Інші пропозиції PF2472-20KF1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PF2472-20KF1 PF2472-20KF1 Виробник : Riedon pf2470.pdf Res Thin Film 20K Ohm 1% 3W/100W ±50ppm/°C TO-247 RDL