Продукція > RIEDON > PF2472-2R7F1
PF2472-2R7F1
PF2472-2R7F1 Riedon
PF2470.pdf
Виробник: Riedon
Description: RES 2.7 OHM 1% 100W TO247
Packaging: Tube
Power (Watts): 100W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Package / Case: TO-247-2
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.630" L x 0.189" W (16.00mm x 4.80mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: TO-247
Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm)
Resistance: 2.7 Ohms
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 2.7 OHM 1% 100W TO247, Packaging: Tube, Power (Watts): 100W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety, Package / Case: TO-247-2, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.630" L x 0.189" W (16.00mm x 4.80mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: TO-247, Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm), Resistance: 2.7 Ohms.