Продукція > ELITE > PF2A100MNN6311U
PF2A100MNN6311U
PF2A100MNN6311U Elite
ELITE-PF.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 100VDC; Ø6.3x11mm; Pitch: 2.5mm
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 100V DC
Mounting: THT
Manufacturer series: PF
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Terminal pitch: 2.5mm
Diameter: 6.3mm
Body dimensions: Ø6.3x11mm
Height: 11mm
Service life: 2000h
на замовлення 18310 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 140
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 100VDC; Ø6.3x11mm; Pitch: 2.5mm, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 10µF, Operating voltage: 100V DC, Mounting: THT, Manufacturer series: PF, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Terminal pitch: 2.5mm, Diameter: 6.3mm, Body dimensions: Ø6.3x11mm, Height: 11mm, Service life: 2000h.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PF2A100MNN6311U Виробник : Elite PF2A100MNN6311U_Elite_6.3x11_THT.pdf Конденсатор електролітичний радіальний, С, мкФ = 10, Uном, В = 100, Точн, % = 20, Rm, мм = 2,5, Габ. розм, мм = 6,3 x 11, Тексп, °С = -40...+105, Термін експл., г @ T,°C = 2000 @ 105,... Група товару: Конденсатори Корпус: 6.3x11mm Од. вим: шт