Продукція > ELITE > PF2A101MNN1020
PF2A101MNN1020
PF2A101MNN1020 Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 100VDC; Ø10x20mm; Pitch: 5mm
Mounting: THT
Terminal pitch: 5mm
Diameter: 10mm
Body dimensions: Ø10x20mm
Height: 20mm
Operating voltage: 100V DC
Tolerance: ±20%
Manufacturer series: PF
Operating temperature: -40...105°C
Capacitance: 100µF
на замовлення 2204 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 26
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 100VDC; Ø10x20mm; Pitch: 5mm, Mounting: THT, Terminal pitch: 5mm, Diameter: 10mm, Body dimensions: Ø10x20mm, Height: 20mm, Operating voltage: 100V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Type of capacitor: electrolytic, Manufacturer series: PF, Operating temperature: -40...105°C, Capacitance: 100µF.