Продукція > ELITE > PF2A4R7MPN0511U
PF2A4R7MPN0511U
PF2A4R7MPN0511U Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 4.7uF; 100VDC; Ø5x11mm; Pitch: 5mm
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 4.7µF
Operating voltage: 100V DC
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø5x11mm
Manufacturer series: PF
Mounting: THT
Operating temperature: -40...105°C
Diameter: 5mm
Height: 11mm
Service life: 2000h
на замовлення 12350 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 4.7uF; 100VDC; Ø5x11mm; Pitch: 5mm, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 4.7µF, Operating voltage: 100V DC, Terminal pitch: 5mm, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø5x11mm, Manufacturer series: PF, Mounting: THT, Operating temperature: -40...105°C, Diameter: 5mm, Height: 11mm, Service life: 2000h.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PF2A4R7MPN0511U Виробник : Elite PF_Elite.pdf Конденсатор електролітичний радіальний, С, мкФ = 4,7, Uном, В = 100, Точн, % = 20, Ir = 39 мА, Rm, мм = 2, Габ. розм, мм = 5 x 11, Тексп, °С = -40...+105, Термін експл., г @ T,°C = 2000 @ 105,... Група товару: Конденсатори Корпус: 5x11mm Од. вим: шт