Продукція > ELITE > PF2C100MNN0812
PF2C100MNN0812
PF2C100MNN0812 Elite
ELITE-PF.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 160VDC; Ø8x11.5mm; Pitch: 3.5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 160V DC
Body dimensions: Ø8x11.5mm
Terminal pitch: 3.5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: PF
Height: 11.5mm
Diameter: 8mm
на замовлення 9520 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 160VDC; Ø8x11.5mm; Pitch: 3.5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 10µF, Operating voltage: 160V DC, Body dimensions: Ø8x11.5mm, Terminal pitch: 3.5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: PF, Height: 11.5mm, Diameter: 8mm.