Продукція > ELITE > PF2D331MNN1832
PF2D331MNN1832
PF2D331MNN1832 Elite
ELITE-PF.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 200VDC; Ø18x35.5mm; ±20%; PF
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 330µF
Operating voltage: 200V DC
Body dimensions: Ø18x35.5mm
Terminal pitch: 7.5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: PF
Height: 35.5mm
Diameter: 18mm
на замовлення 625 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 200VDC; Ø18x35.5mm; ±20%; PF, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 330µF, Operating voltage: 200V DC, Body dimensions: Ø18x35.5mm, Terminal pitch: 7.5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: PF, Height: 35.5mm, Diameter: 18mm.