Продукція > ELITE > PF2G101MNN1832
PF2G101MNN1832
PF2G101MNN1832 Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 400VDC; Ø18x31.5mm; ±20%; PF
Terminal pitch: 7.5mm
Diameter: 18mm
Body dimensions: Ø18x31.5mm
Height: 31.5mm
Operating voltage: 400V DC
Mounting: THT
Operating temperature: -25...105°C
Tolerance: ±20%
Capacitance: 100µF
на замовлення 1770 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 400VDC; Ø18x31.5mm; ±20%; PF, Terminal pitch: 7.5mm, Diameter: 18mm, Body dimensions: Ø18x31.5mm, Height: 31.5mm, Operating voltage: 400V DC, Service life: 2000h, Manufacturer series: PF, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Operating temperature: -25...105°C, Tolerance: ±20%, Capacitance: 100µF.
Інші пропозиції PF2G101MNN1832
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PF2G101MNN1832 Виробник : Elite pv_elite.pdf Конденсатор електролітичний радіальний, С, мкФ = 100, Uном, В = 400, Точн, % = 20, Rm, мм = 7,5, Габ. розм, мм = 18 x 31,5, Тексп, °С = -25...+105, Термін експл., г @ T,°C = 2000 @ 105,... Група товару: Конденсатори Корпус: 18x36mm Од. вим: шт