Продукція > ELITE > PF2G151MNN1840
PF2G151MNN1840
PF2G151MNN1840 Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 150uF; 400VDC; Ø18x40mm; Pitch: 7.5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 150µF
Operating voltage: 400V DC
Body dimensions: Ø18x40mm
Terminal pitch: 7.5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: PF
Height: 40mm
Diameter: 18mm
на замовлення 1590 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 150uF; 400VDC; Ø18x40mm; Pitch: 7.5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 150µF, Operating voltage: 400V DC, Body dimensions: Ø18x40mm, Terminal pitch: 7.5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: PF, Height: 40mm, Diameter: 18mm.