Продукція > ELITE > PF2G470MNN1625
PF2G470MNN1625
PF2G470MNN1625 Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 47uF; 400VDC; Ø16x25mm; Pitch: 7.5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 47µF
Operating voltage: 400V DC
Body dimensions: Ø16x25mm
Terminal pitch: 7.5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: PF
Height: 25mm
Diameter: 16mm
на замовлення 13167 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 47uF; 400VDC; Ø16x25mm; Pitch: 7.5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 47µF, Operating voltage: 400V DC, Body dimensions: Ø16x25mm, Terminal pitch: 7.5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: PF, Height: 25mm, Diameter: 16mm.
Інші пропозиції PF2G470MNN1625
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PF2G470MNN1625 Виробник : Elite ELITE-PF.pdf Конденсатор електролітичний радіальний, С = 47 мкФ, U, В = 400, Розм = 16 x 25 мм, Точн., % = 20, Крок, мм = 7,5, Тексп, °C = -25...+105, Термін експл., г @ T,°C = 2000 @ 105,... Група товару: Конденсатори Корпус: 16x25mm Од. вим: шт