Продукція > ELITE > PF2G6R8MNN1016
PF2G6R8MNN1016
PF2G6R8MNN1016 Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 6.8uF; 400VDC; Ø10x16mm; Pitch: 5mm
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 6.8µF
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø10x16mm
Mounting: THT
Manufacturer series: PF
Operating temperature: -25...105°C
Diameter: 10mm
Height: 16mm
Operating voltage: 400V DC
Terminal pitch: 5mm
Service life: 2000h
на замовлення 2719 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 6.8uF; 400VDC; Ø10x16mm; Pitch: 5mm, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 6.8µF, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø10x16mm, Mounting: THT, Manufacturer series: PF, Operating temperature: -25...105°C, Diameter: 10mm, Height: 16mm, Operating voltage: 400V DC, Terminal pitch: 5mm, Service life: 2000h.