Продукція > ELITE > PF2G820MNN1832
PF2G820MNN1832
PF2G820MNN1832 Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 82uF; 400VDC; Ø18x31.5mm; ±20%; 2000h
Type of capacitor: electrolytic
Operating temperature: -25...105°C
Tolerance: ±20%
Capacitance: 82µF
Operating voltage: 400V DC
Mounting: THT
Body dimensions: Ø18x31.5mm
Diameter: 18mm
Height: 31.5mm
Manufacturer series: PF
Terminal pitch: 7.5mm
Service life: 2000h
на замовлення 897 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 82uF; 400VDC; Ø18x31.5mm; ±20%; 2000h, Type of capacitor: electrolytic, Operating temperature: -25...105°C, Tolerance: ±20%, Capacitance: 82µF, Operating voltage: 400V DC, Mounting: THT, Body dimensions: Ø18x31.5mm, Diameter: 18mm, Height: 31.5mm, Manufacturer series: PF, Terminal pitch: 7.5mm, Service life: 2000h.