Продукція > ELITE > PF2W100MNN1220
PF2W100MNN1220 Elite
ELITE-PF.pdf
Виробник: Elite
Конденсатор електролітичний радіальний, С = 10 мкФ, U, В = 450, Точн., % = 20, Ir = 75 мА, Крок, мм = 5, Розм = 12.5 x 20 м, Тексп, °C = -25...+105, Термін експл., г @ T,°C = 2000 @ 105,... Група товару: Конденсатори Корпус: 12.5x20mm Од. вим: шт
кількість в упаковці: 200 шт
на замовлення 40 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 450VDC; Ø12.5x20mm; Pitch: 5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 10µF, Operating voltage: 450V DC, Body dimensions: Ø12.5x20mm, Terminal pitch: 5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: PF, Height: 20mm, Diameter: 12.5mm.
Інші пропозиції PF2W100MNN1220
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 450VDC; Ø12.5x20mm; Pitch: 5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 450V DC
Body dimensions: Ø12.5x20mm
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: PF
Height: 20mm
Diameter: 12.5mm