Продукція > ELITE > PF2W101MNN1840
PF2W101MNN1840
PF2W101MNN1840 Elite
ELITE-PF.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 450VDC; Ø18x40mm; Pitch: 7.5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 100µF
Operating voltage: 450V DC
Body dimensions: Ø18x40mm
Terminal pitch: 7.5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: PF
Height: 40mm
Diameter: 18mm
на замовлення 1193 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 450VDC; Ø18x40mm; Pitch: 7.5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 100µF, Operating voltage: 450V DC, Body dimensions: Ø18x40mm, Terminal pitch: 7.5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: PF, Height: 40mm, Diameter: 18mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PF2W101MNN1840 Виробник : Elite ELITE-PF.pdf Конденсатор електролітичний радіальний, С = 100 мкФ, U, В = 450, Розм = 18 x 40 мм, Точн., % = 20, Крок, мм = 7,5, Тексп, °C = -25...+105, Термін експл., г @ T,°C = 2000 @ 105,... Група товару: Конденсатори Корпус: 18x40mm Од. вим: шт