Продукція > ELITE > PF2W121MNN1845
PF2W121MNN1845
PF2W121MNN1845 Elite
ELITE-PF.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 120uF; 450VDC; Ø18x45mm; Pitch: 7.5mm
Manufacturer series: PF
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Operating temperature: -25...105°C
Capacitance: 120µF
Terminal pitch: 7.5mm
Diameter: 18mm
Body dimensions: Ø18x45mm
Height: 45mm
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 450V DC
Service life: 2000h
на замовлення 548 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 120uF; 450VDC; Ø18x45mm; Pitch: 7.5mm, Manufacturer series: PF, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Operating temperature: -25...105°C, Capacitance: 120µF, Terminal pitch: 7.5mm, Diameter: 18mm, Body dimensions: Ø18x45mm, Height: 45mm, Tolerance: ±20%, Operating voltage: 450V DC, Service life: 2000h.