Продукція > ELITE > PF2W150MNN1020
PF2W150MNN1020
PF2W150MNN1020 Elite
ELITE-PF.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 15uF; 450VDC; Ø10x60mm; ±20%; H: 60mm
Mounting: THT
Diameter: 10mm
Body dimensions: Ø10x60mm
Height: 60mm
Operating voltage: 450V DC
Tolerance: ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Operating temperature: -25...105°C
Capacitance: 15µF
на замовлення 1422 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 15uF; 450VDC; Ø10x60mm; ±20%; H: 60mm, Mounting: THT, Diameter: 10mm, Body dimensions: Ø10x60mm, Height: 60mm, Operating voltage: 450V DC, Tolerance: ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Operating temperature: -25...105°C, Capacitance: 15µF.