Продукція > ELITE > PF2W3R3MNN1012
PF2W3R3MNN1012
PF2W3R3MNN1012 Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 3.3uF; 450VDC; Ø10x12.5mm; Pitch: 5mm
Mounting: THT
Operating temperature: -25...105°C
Capacitance: 3.3µF
Terminal pitch: 5mm
Diameter: 10mm
Body dimensions: Ø10x12.5mm
Height: 12.5mm
Operating voltage: 450V DC
Tolerance: ±20%
Manufacturer series: PF
на замовлення 2390 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 3.3uF; 450VDC; Ø10x12.5mm; Pitch: 5mm, Mounting: THT, Operating temperature: -25...105°C, Capacitance: 3.3µF, Terminal pitch: 5mm, Diameter: 10mm, Body dimensions: Ø10x12.5mm, Height: 12.5mm, Operating voltage: 450V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Type of capacitor: electrolytic, Manufacturer series: PF.