Продукція > ELITE > PF2W680MNN1836
PF2W680MNN1836
PF2W680MNN1836 Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 68uF; 450VDC; Ø18x35.5mm; ±20%; 2000h
Manufacturer series: PF
Operating temperature: -25...105°C
Capacitance: 68µF
Terminal pitch: 7.5mm
Body dimensions: Ø18x35.5mm
Diameter: 18mm
Height: 35.5mm
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 450V DC
Service life: 2000h
на замовлення 2392 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 68uF; 450VDC; Ø18x35.5mm; ±20%; 2000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Manufacturer series: PF, Operating temperature: -25...105°C, Capacitance: 68µF, Terminal pitch: 7.5mm, Body dimensions: Ø18x35.5mm, Diameter: 18mm, Height: 35.5mm, Tolerance: ±20%, Operating voltage: 450V DC, Service life: 2000h.